Toplam Şirket: 42692
 

İnsaat Staj

yurt içinde ve yurt dışında gerek kendi adına gerekse resmi ve özel kuruluş ve kişilere ait inşaat taahhüt ve bayındırlık işleri yapmak ve yaptırmak. şirket maksat ve konusu ile ilgili olarak her türlü menkulve gayrimenkul malları iktisap.

inşaat , elektrik , mekanik , harita , etüt , jeolojik etüt , geoteknik etüt , müşavirlik , karayolu , demiryolu ve tüm endüstriyel tesisler için etüt , fizibilite , proje , mühendislik , müşavirlik analiz ve ç.

, inşaat , şirketleri , inşaat , şirketleri , vatan , insaat , yapı , dış , cephe , proje , konut , dekorasyon , tadilat , panel , kapı , mütahit , emlak.

, inşaat , şirketleri , inşaat , şirketleri , yapi , yol , ak , yapi , yapi , marketim , com , yapi , kredi , bireysel , yapi , işleri , yapi , malzemesi , .

emlak işleri , inşaat & yapı.

, inşaat , şirketleri , inşaat , şirketleri , inşaat , malzemeleri , istanbul , bursa , inşaat , malzemeleri , inşaat , malzemeleri , fiyatları , çelik , inşaat , malzemeleri , topt.

her türlü makina takım ve tesisatı alım satımı her çeşit
plan , proje , montaj yapımı ve tesisat projelerimalzemesi ve mukavelede yazılı diğer hususlar.

sektor: sektörel kobi
kategori: inşaat sektörü.

çelik konstrüksiyon , inşaat & yapı.

, havuz , tesisat , ekipmanları , havuz , tesisat , ekipmanları , yapi , endüstri , yapi , kredi , koray , akşan , yapi , yapi , kredi , plaza , tas , yapi ,.

inşaat işleri
sektor: alışveriş
kategori: inşaat yapı malzemeleri
kuruluş tarihi: 13 ekim 2005 , perşembe
yetkili ve ortak: .


 

 

Şehirler

Antalya | Bursa | İstanbul | Kayseri | Trabzon | Karaman |

Toplam:39
%84
Toplam:3
%6
Toplam:1
%2
Toplam:1
%2
Toplam:1
%2
Toplam:1
%2
 
Genel Toplam: 46 Şirket

 

 

>> Şirketnızı Buraya Ekleyin <<

Genel İlanlar

Şirket Ürünleri

Kampanyalar

Şirket Satımlar